Nodrošinājuma pavēlniecība

Šodien Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Leonīds Kalniņš apmeklē Nacionālo bruņoto spēku Nodrošinājuma pavēlniecību, lai iepazītos ar vienības spēju attīstības projektu un uzdevumu izpildes gaitu un pārrunātu ar nodrošinājuma jomu saistītos aktuālos jautājumus.

3. reģionālais nodrošinājuma centrs (3.RNC) ir lielākā nodrošinājuma vienība Nacionālajos bruņotajos spēkos, kas kā tiešā atbalsta vienība Sauszemes spēku Mehanizētajai kājnieku brigādei pilda arī uzņemošās valsts atbalsta uzdevumus Ādažu garnizonā. Centra komandieris pulkvežleitnants Armands Veters intervijā “Sargs.lv” stāsta – uzņemošās valsts...

Šodien Nacionālo bruņoto spēku Kapelānu dienests sadarbībā Nodrošinājuma pavēlniecības karavīriem Ziemeļvidzemes un Latgales pilsētu Sociālajiem dienestiem nogādāja labdarības kravu ar Zviedrijas labdarības organizāciju saziedoto apģērbu trūcīgajiem.

Rīgā svinīgā ceremonijā Nodrošinājuma pavēlniecības komandiera amatā stāsies pulkvežleitnants Reinis Baško, nomainot līdzšinējo komandieri pulkvedi Kasparu Zdanovski.