Aktuāli

NATO kaujas grupa

Ņemot vērā Krievijas radītos draudus un konfrontējošo politiku reģionā, šogad jūnijā gaidāmajā NATO Madrides samitā ir jāpieņem konkrēti lēmumi par alianses austrumu flanga drošības stiprināšanu, nedēļas nogalē Berlīnē piedaloties NATO ārlietu ministru neformālajā sanāksmē, uzsvēris Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.

No 16. līdz 27. maijam Ādažu poligonā notiks Sauszemes spēku Mehanizētās kājnieku brigādes vadītās militārās mācības “Summer Shield 2022” ar mērķi pilnveidot vairāku valstu vienību savstarpējo sadarbību taktisko uzdevumu izpildē, integrējot gaisa un sauszemes operācijas ar netiešās uguns atbalstu.

Svētdien, 15. maijā, 350 aizsardzības nozares pārstāvji skries “Rimi” Rīgas maratonā, kas šogad tiks veltīts Ukrainai, ar saukli “Kopā!” vienojot skrējienā Ukrainas atbalstam.

6. maijā vizītē Latvijā ieradās Dānijas aizsardzības ministrs Mortens Bodskovs (Morten Bødskov), Dānijas bruņoto spēku komandieris ģenerālis Flemings Lentfers (Flemming Lentfer), kā arī parlamenta pārstāvji, lai ar aizsardzības ministru Arti Pabriku un Nacionālo bruņoto spēku komandieri ģenerālleitnantu Leonīdu Kalniņu pārrunātu reģionālās drošības...

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) tikšanās laikā ar Kanādas parlamenta priekšsēdētāju Entoniju Rotu un Kanādas vicepremjeri, finanšu ministri Kristiju Frīlendu uzsvēris Kanādas nozīmīgo lomu NATO Austrumu flanga stiprināšanā, aģentūru LETA informēja premjera birojā.