Nacionālā aizsardzības akadēmija

Nomainot Nacionālās aizsardzības akadēmijas (NAA) līdzšinējo rektoru un arī Mācību vadības pavēlniecības (MVP) komandieri pulkvedi Valtu Āboliņu, šajā amatā stājies pulkvežleitnants Oskars Kudlis. Līdz šim viņš ieņēma NAA  prorektora amatu, un kopumā guvis vairāk nekā 20 gadu dienesta pieredzi dažādās Nacionālo bruņoto spēku vienībās.

Lasīt vairāk

Kadeti daudzās jomās ir izglītotāki un spējīgāki nekā mana paaudze viņu vecumā.  Tā par topošajiem jaunajiem virsniekiem “Sargs.lv” saka Nacionālās aizsardzības akadēmijas (NAA) rektors pulkvedis Valts Āboliņš, kurš jau tūdaļ savas rektora un arīdzan Mācību vadības pavēlniecības komandiera pilnvaras nodos tālāk pašreizējam akadēmijas prorektoram pulkvežleitnantam Oskaram Kudlim. Pulkvedis Āboliņš pēc pieciem NAA pavadītajiem gadiem – gan prorektora, gan rektora amatā – atzīst – apmācību kvalitāte ir ievērojami augusi, tāpat stiprināta arī starptautiskā sadarbība. Bet vislielākais prieks esot

Lasīt vairāk

Šešpadsmit jaunieši, kuri ir izteikuši vēlmi nākotnē kļūt par Nacionālo bruņoto spēku virsniekiem, šonedēļ pārbaudīja savas zināšanas, morālo un fizisko sagatavotību vienā no kadetu kandidātu atlases pārbaudījumiem “Melnā nakts 2020”.


Tas ir diennakts vingrinājumu kopums jebkuros meteoroloģiskos laika apstākļos, diennakts tumšajā un gaišajā laikā, lai novērtētu kandidātu spējas un potenciālu kļūt par Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija kadetu !


Vairāk ar prasībām, lai kļūtu par kadetu, uzziniet šeit: https://bit.ly/prasībasNAAkadetiem 

Lasīt vairāk