NAA

Tradīcijas ne tikai stiprina armiju un vieno karavīrus, bet arī parāda, ka dienests ir karavīru un virsnieku ikdiena – arī skaistos un īpašos dzīves notikumos. Tā intervijā “Sargs.lv” stāsta Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas (NAA) Jūras spēku studiju kursa priekšnieks komandleitnants Tālis Dzērve, kurš caur virsnieku tradīcijām savā kāzu...

Divu nedēļu garumā Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas (NAA) “Vasaras lauka nometnē” piedalās arī pirmie Zemessardzes vada komandiera kursa zemessargi, nostiprinot zināšanas un praktiskās iemaņas. Topošie Zemessardzes vada komandieri mācībās pārsteiguši Mācību vadības pavēlniecības vadību ar savu izcilo attieksmi un profesionalitāti.

No 28. jūnija līdz 23. jūlijam Ādažu poligonā Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas kadeti praktiskajās nodarbībās „Vasaras lauka nometne” pilnveido individuālās un kolektīvās lauka kaujas iemaņas nodaļas, vada un rotu sastāvā.

Izskaņai tuvojas Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas (NAA) kadetu lauka taktiskās mācības jeb vasaras nometne, kurā šogad piedalās arī Valsts Robežsardzes topošie robežsargi un topošie Zemessardzes vada komandieri. Visi kā viens par līdz šim grūtāko atzinuši tieši lielo karstumu, tomēr demonstrējuši augstu izturību un profesionalitāti...

Piektdien,18. jūnijā, Latvijas Nacionālajā aizsardzības akadēmijā noteik izlaidums, kurā tiek sveikti 25 absolventi no Sauszemes, Jūras un Gaisa spēku militārās vadības profesionālā bakalaura studiju programmām un 13 profesionālās augstākās programmas "Komandējošā sastāva virsnieks" absolventi.