Militārā policija

Militārā policija, sadarbojoties ar Zemessardzi, plāno pieņemt dienestā atvaļinātos karavīrus, kuri turpmāk varētu dienēt kā zemessargi – militārie policisti. Dienests iespējams gluži kā citās zemessardzes vienībās gan no darba  brīvajā laikā, gan kā pastāvīgs darbs, slēdzot līgumu par objektu apsardzi, tā portālam “Sargs.lv” pastāstīja Militārās policijas Drošības pārvaldes priekšnieks majors Jānis Krūmiņš.

Lasīt vairāk

Turpinot Nacionālo bruņoto spēku labos darbus, Militārās policijas karavīri viesojās Siguldas novada veco ļaužu pansionātā “Gaismiņas”, par karavīru ziedotajiem līdzekļiem sarūpējot dāvanas tā iemītniekiem. Sarunā ar “Sargs.lv”  Militārās policijas virsseržants štāba virsseržants Edgars Zelčs pauda cerību, ka šādai svētku svinēšanai, atbalstot mazāk aizsargātos sabiedrības locekļus, vajadzētu kļūt par tradīciju ik gadu, sagaidot Brīvības svētkus.

Lasīt vairāk

Šomēnes aprit 15 gadi, kopš dižkareivis Didzis Zariņš dien Militārajā policijā Nacionālajos bruņotajos spēkos, taču no dienesta brīvajā laikā viņš cītīgi trenējas spēkavīru sacensībām. Jau desmit gadus D. Zariņš ir Latvijas spēkavīru elites grupā, un vairākkārtīgi bijis arī spēcīgākais vīrs Latvijā. Par motivāciju, plīsušiem sēžas muskuļiem un tādiem jaunatklātiem talantiem kā klavierspēle viņš vairāk stāsta portāla “Sargs.lv” intervijā.

Lasīt vairāk