militārā parāde

Armēnijas galvaspilsētā Erevānā trešdien turpinās protesti pret vienošanos par karadarbības izbeigšanu Kalnu Karabahā, un policija vairākus demonstrantus aizturējusi.

Svētki ir jāsvin! Lai gan šogad nevaram pulcēties parādē un tautas gājienā, karavīri un zemessargi visā Latvijā godina varoņus un atzīmē Latvijas armijas uzvaru pār Bermonta karaspēku.

Ņemot vērā ar Covid-19 izplatību saistītos valstī noteiktos ierobežojumus, Aizsardzības ministrija informē, ka nenotiks ikgadējās 11. un 18. novembrī plānotās Nacionālo bruņoto spēku militārās parādes.

Igaunijas zemessardze "Kaitseliit" ("Aizsardzības līga") saistībā ar koronavīrusa krīzi 23.jūnijā nerīkos ikgadējo Uzvaras dienas parādi, kas šogad bija paredzēta Paidē.

Mums karavīriem, zemessargiem un jaunsargiem, policistiem, robežsargiem un ugunsdzēsējiem, šogad bija jāsoļo militārajā parādē Daugavpilī, bet mēs kopā ar mediķiem tagad rūpējamies par mūsu visu – mūsu sabiedrības drošību,” norāda Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Leonīds Kalniņš. Šogad svinēsim Brīvības svētkus attālināti, lai...