karavīri

Krievijas karavīri un militārie blogeri ziņo, ka Kremlis dod "nepārdomātas un neatbalstītas" pavēles, lai steidzami atgūtu teritoriju uz dienvidiem no Bahmutas, ko nesen atbrīvoja Ukraina, vēsta “Newsweek”.

No 17. septembra līdz 2. oktobrim Latvijas austrumu pierobežā notiks visaptverošās valsts aizsardzības mācību "Namejs 2023" aktīvā fāze, portālu "Sargs.lv" informēja Nacionālo bruņoto spēku Apvienotais štābs.

2023. gada vasarā Ukrainas bruņoto spēku karavīri Latvijā apguva zināšanas un prasmes, kas nepieciešamas, lai vadītu un apmācītu nodaļas līmeņa vienības ikdienas, mācību un kaujas situācijās. Latvijas atbalsts Ukrainai ir nemainīgs. Latvija turpinās sniegt Ukrainai nepieciešamo palīdzību, lai stiprinātu tās militārās spējas atgūt visu savu...

Ceturtdien, 7. septembrī, Saeima apstiprināja Nacionālo bruņoto spēku karavīru dalību NATO starptautiskajā operācijā Kosovā līdz 2025. gada 31. decembrim.

Armēnija ceturtdien apsūdzējusi Azerbaidžānu, ka tā koncentrējot karaspēku pie abu valstu robežas, un brīdinājusi, ka šī "provokācija" atkal var novest pie karadarbības.