Kara upuri

Krievija naktī uz ceturtdienu īstenoja raķešu uzbrukumu Kijivai, nogalinot trīs cilvēkus, tai skaitā vienu bērnu, un vēl 12 cilvēkus ievainojot, paziņoja pilsētas kara administrācija un policija.

Krievija naktī uz otrdienu īstenoja trieciendronu uzbrukumu Kijivai, nogalinot divus cilvēkus un trīs ievainojot, paziņoja Kijivas pilsētas militārā administrācija.

Piektdien Dņipro apšaudes laikā krievu raķete piektdien trāpījusi poliklīnikai, nogalinot divus cilvēkus un 23 ievainojot, tai skaitā divus bērnus, paziņojušas Ukrainas amatpersonas.

Daļa Krievijas no okupētajām Ukrainas teritorijām deportēto bērnu nogādāta Baltkrievijā, un tas noticis ar Baltkrievijas autoritārā līdera Aleksandra Lukašenko atbalstu, vēsta tīmekļa izdevums "Euractiv", atsaucoties uz Baltkrievijas opozīcijas Nacionālās Krīzes likvidēšanas pārvaldes ziņojumu.

Ukrainas austrumos raķešu triecienā otrdien netālu Časivjaras dzīvību zaudējis Francijas ziņu aģentūras AFP žurnālists Armāns Soldīns, pavēstīja AFP žurnālisti, kas bija šī notikuma liecinieki.