Kara upuri

Šodien aprit otrā gadskārta kopš Krievijas atkārtotā iebrukuma Ukrainā, taču Maskavas uzsāktā agresijas kara beigas nav saredzamas.

Lai gan šogad atzīmējam pilna mēroga Krievijas iebrukuma Ukrainā otro gadadienu, Kremļa agresija pret Ukrainu ilgst jau desmit gadus. Šis ir laiks, kurā Ukrainas sabiedrībai nācies izdarīt sāpīgas izvēles, sāpīgas atklāsmes un vēl nebijušos tempos meklēt veidus, kā pielāgoties jaunajiem izaicinājumiem. Vai sabiedrībai kopumā karā iespējams saglabāt...

Izraēlas bruņotie spēki atraduši pierādījumus par naudas plūsmu starp Irānu un palestīniešu teroristu grupējumu "Hamās", otrdien paziņojusi armija.

Ukrainas dienvidu pilsēta Berislava pie Hersonas ceturtdien tika pakļauta Krievijas drona uzbrukumam, kurā nogalināti divi Francijas pilsoņi un ievainoti vēl trīs ārzemnieki, paziņoja Ukrainas amatpersonas.

Baltkrievijas valsts televīzija trešdien ziņoja, ka varasiestādes nosūtījušas nesen ieradušos ukraiņu bērnu grupu no okupētās Ukrainas uz mācībām ar Baltkrievijas armiju, lai apgūtu, kā evakuēties ugunsgrēka gadījumā.