Kanāda

Trešdien, 10. aprīlī, aizsardzības ministrs Andris Sprūds tiksies ar Kanādas vēstnieku Latvijā Braienu Svorku (Brian Szwarc).

Sestdien, 23. martā, Rīgas ostā ierodas Kanādas bruņoto spēku militārā tehnika un ekipējums, lai pastiprinātu sabiedroto militārās spējas un klātbūtni Latvijā.

Trešdien, 7. martā, Kanādas aizsardzības ministrs Bils Blērs (Bill Blair) tikšanās laikā ar Latvijas aizsardzības ministru Andri Sprūdu paziņoja par Kanādas pievienošanos Latvijas iniciētajai dronu koalīcijai Ukrainas atbalstam.

Lai apmeklētu Otavas drošības konferenci un piedalītos vairākās divpusējās tikšanās, aizsardzības ministrs Andris Sprūds no 5. līdz 8. martam darba vizītē viesosies Kanādā.

Kā katru gadu, Latvijas de jure atzīšanas gadadienas nedēļā Saeimā notiek ārpolitikas debates. Šogad pirmo reizi, kā ārlietu ministrs debašu atklāšanas runu sacīja Krišjānis Kariņš. Viņš uzsvēra sarežģīto starptautisko vidi, kurā Latvijai jācenšas uzsvērt likuma varu, kas ir viens no svarīgākajiem mazas valsts pastāvēšanas priekšnosacījumiem. Tāpat...