Kadetu skola

Ceturtdien, 30. novembrī, plkst. 18.00 Latvijas Nacionālajā aizsardzības akadēmijā ar Valsts prezidenta padomnieka Nacionālās drošības jautājumos Aivara Puriņa un Nacionālo bruņoto spēku komandiera ģenerālleitnanta Leonīda Kalniņa dalību Melnās kafijas vakarā godinās Brīvības cīņās kritušos Latvijas Kara skolas kadetus.

Trešdien, 29. novembrī, laika posmā no plkst. 10.00 līdz 16.30, godinot Brīvības cīņās kritušos 14 Latvijas Kara skolas kadetus, Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas kadeti veiks piemiņas skrējienu no Vareļu pieminekļa Jelgavas novadā līdz Ezermalas ielai, Rīgā.

2. augustā Kandavā Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālajā vidusskolā norisinājās potenciālo jauno kadetu iestājpārbaudījumi - zināšanu un fiziskās sagatavotības testi, kuros piedalījās 69 jaunieši no dažādām Latvijas pilsētām. Kopumā mācībām Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālajā vidusskolā bija pieteikušies 114 jaunieši. Pēc dokumentu izvērtēšanas...

No 22. maija Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālās vidusskolas pirmā un otrā kursa kadeti piedalījās mēnesi ilgā kvalifikācijas praksē, lai atkārtotu un nostiprinātu tās militārās zināšanas, kas iegūtas mācību gada garumā. Daudziem tas bija pirmais ieskats karavīra darba grūtākajā, taču arī interesantākajā pusē, kas ietver maršus ar pilnu ekipējumu...

Piektdien, 12. maijā, pulksten 14.00 aizsardzības nozares ziņu portāls “Sargs.lv” rīkos tiešsaistes diskusiju “Jaunieši militārajā vidē – Kalpaka skolas kadetu pieredze”, kurā jaunieši dalīsies ar pieredzi par izaicinājumiem un ieguvumiem, ar kuriem viņi saskaras līdztekus vispārizglītojošajiem vidusskolas priekšmetiem, apgūstot militārās zinības.