Video: Esi stiprs kā karavīrs! Treniņš kopā ar biatlonisti Anniju Keitu Sabuli

Piecu nedēļu treniņprogramma “Esi stiprs kā karavīrs”, lai palīdzētu sagatavoties fizisko normatīvu testiem, stājoties Latvijas Nacionālā Aizsardzības Akadēmija.

Pirmajā treniņā savus vingrojumus rāda kamaniņu braucējs un NBS karavīrs Artūrs Dārznieks. Otrajā treniņā - vieglatlēts Reinis Kreipāns, savukārt trešajā treniņā vingrojumus demonstrē biatloniste Annija Keita Sabule.

Šī treniņprogramma tev palīdzēs arī uzsākot Zemessardze vai rezerves karavīru apmācības kursu, un arī tad, ja vienkārši gribi uzlabot savu sportisko formu. Tā ir vērsta uz vispārējās fiziskās sagatavotības uzlabošanu un palīdzēs arī izpildīt NBS fiziskos normatīvus – krosu, vēdera preses vingrinājumu un piepumpēšanos.

Treniņus ir sagatavojuši profesionāli sportisti NBS Sporta kluba trenera Andra Jubeļa vadībā. ~Treniņi paredzēti 3 reizes nedēļā – video rādīsim 2 treniņus, bet trešais būs tavs mājas darbs, kas tiks uzdots nedēļas otrā treniņa beigās.

Katra treniņa noslēgumā sportisti piedāvās savu izaicinājumu – vienu grūtākas pakāpes vingrojumu.

Pievienojies, ja gribi uzsākt treniņu programmu profesionālu sportistu vadībā un arī tad, ja jau trenējis, lai pārbaudītu savus spēkus un piedalītos izaicinājumos!

Dalies ar šo ziņu