Uzņēmējus un pētniekus aicina uz domnīcu par Eiropas Aizsardzības fonda finansējuma piesaisti

Uzņēmējdarbība un inovācijas
Sargs.lv
Image
bilde
Foto: vsrž. Gatis Indrēvics/Aizsardzības ministrija

Aizsardzības ministrija sadarbībā ar Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federācijas Latvijas Drošības un aizsardzības klasteri aicina uzņēmumus un pētniekus pieteikties domnīcai par Eiropas Aizsardzības fonda finansējuma piesaistes iespējām aizsardzības industrijas projektiem, kas norisināsies tiešsaistē 14. aprīlī.

Domnīcas ietvaros Eiropas Komisijas Aizsardzības industrijas un kosmosa ģenerāldirektorāta pārstāvis iepazīstinās ar Eiropas Aizsardzības fonda finansējuma piesaistes iespējām mazajiem un vidējiem uzņēmējiem, un Eiropas Aizsardzības aģentūras pārstāvis informēs par Eiropas aizsardzības spējām, kuras nepieciešams attīstīt.

Tāpat uzņēmējiem un pētniekiem būs iespēja uzzināt par sadarbību ar Aizsardzības ministriju, piesakoties Eiropas Aizsardzības fonda finansējumam, kā arī prezentēt savu ideju Eiropas Aizsardzības fonda projektam.

Eiropas Aizsardzības fondu kā finansiālu atbalstu pētniecībai un aizsardzības industrijai Eiropas Komisija izveidoja, lai Eiropas Savienības dalībvalstis varētu atbilstoši reaģēt uz drošības izaicinājumiem un attīstīt inovatīvu, konkurētspējīgu un efektīvu aizsardzības industriju. 

Interesenti aicināti pieteikt dalību domnīcā par Eiropas Aizsardzības fonda finansējuma piesaistes iespējām līdz 9. aprīļa plkst. 17.00, aizpildot reģistrācijas anketu šeit.

Papildu informācija par pasākumu un Eiropas Aizsardzības fonda iespējām uzņēmējiem pieejama Aizsardzības ministrijas tīmekļvietnes sadaļā “Uzņēmējiem” .

Dalies ar šo ziņu