Fotokonkursā "Sardzē par visdārgāko" izvēlēti 14 uzvarētāji

Sabiedrība
LETA
Image
Zemessardze
“Nāc mīļā'i tautu meita...” Foto: Kristiāna Mame

Noslēdzoties jauniešu fotokonkursam "Sardzē par visdārgāko", noskaidroti 14 labākie iesūtītie darbi, informē Saeimas Preses dienests. Konkursā uzvarējušo fotogrāfiju autori ir Edgars Ancītis, Jekaterina Andrejeva, Laura Kristīne Anšance, Annija Balčūne, Līga Gredzena, Vladislavs Jacko, kurš iekļuvis uzvarētāju pulkā ar diviem darbiem, Kristiāna Mame, Viktorija Maskaļonoka, Jūlija Naumova, Zane Ozola, Elina Rogovska, Bogdans Stepanovs, kā arī Evelīna Marta Svekre.

Svinot Zemessardzes 30.gadadienu un gatavojoties Lāčplēša dienai, jaunieši vecumā no 15 līdz 25 gadiem bija aicināti iesūtīt konkursam pašu uzņemtas fotogrāfijas, kuras atspoguļo to, kas pašam jaunietim ir visdārgākais un sargājams. Darbu vērtēšanā tika ņemta vērā dalībnieka radošā ideja, ieguldītā darba apjoms, oriģinalitāte un fotogrāfiju mākslinieciskā kvalitāte.

Image
Zemessardze
“Kandavas zīļuks”. Foto: Laura Kristīne Anšance
“Kandavas zīļuks”. Foto: Laura Kristīne Anšance

Fotokonkursu organizēja Saeima, savukārt to rīkoja Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija sadarbībā ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem (NBS) un Jaunsardzes centru.

Labāko darbu izstādes atklāšana Saeimas namā, kā arī konkursa uzvarētāju Zemessardzes militārās bāzes apmeklējums pārcelts uz nenoteiktu laiku, ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī un rekomendācijas Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai. Par to norisi konkursa uzvarētāji tiks informēti personīgi.

Image
Zemessardze
“Pusaudža mīlestība”. Foto: Elina Rogovska
“Pusaudža mīlestība”. Foto: Elina Rogovska

Uzvarētāju fotogrāfijas tiks publicētas Saeimas, NBS, Zemessardzes un Jaunsardzes centra tīmekļa vietnēs un sociālajos tīklos.

Dalies ar šo ziņu