Vēl divas dienas gaidām pieteikumus konkursam “Mana 72 stundu mugursoma”

Sabiedrība
Sargs.lv
Image
72 h soma
Konkursa dalībnieka iesūtītais foto

Vēl divas dienas - līdz 14. februārim ikviens portāla "Sargs.lv" lasītājs tiek aicināts piedalīties konkursā “Mana 72 stundu mugursoma”, atsūtot foto vai video ar savu versiju par šīs somas saturu. Jo ārkārtas situācijās tā var ļoti noderēt, ja, piemēram, steidzīgi jāevakuējas no mājas un dažas dienas jāspēj izdzīvot paša spēkiem.

Jebkuru ārkārtas gadījumu pārvarēšanai talkā var nākt jau iepriekš sagatavota mugursoma, kurā salikts viss nepieciešamais izdzīvošanai pirmo 72 stundu garumā.

Portāls “Sargs.lv” aicina lasītājus līdz 14. februārim piedalīties foto un video konkursā  “Mana 72 stundu mugursoma” un parādīt savu sagatavotību krīzes situācijām.

Iesūtot foto un video uz e-pastu sargsatmod [dot] gov [dot] lv, vari pievienot arī aprakstu par izvēlētajām lietām un to savietošanu mugursomā.

Noderīgu informāciju gan par dažādu krīžu veidiem, rīcību tajās un arī nepieciešamajām lietām atradīsi portāla "Sargs.lv" sadaļā “72 stundas”, kas arī regulāri tiks papildināta.

Paldies tiem "Sargs.lv" lasītājiem, kuri jau iesūtījuši savas 72 stundu somas satura fotogrāfijas, bet aicinām arī pārējos!

Labāko foto un video autori cīnīsies par balvu – praktisku dāvanu komplektu ikdienai un brīvajam laikam.

Dalies ar šo ziņu