Rīgā notiks tradicionālais NAA kadetu kandidātu "Baltās nakts" skrējiens

Militārās mācības
Sargs.lv

12. februārī, naktī no plkst. 00.00 līdz 06.00, Rīgā, Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas kadetu kandidāti piedalīsies tradicionālajā “Baltās nakts” skrējienā no Latvijas  Nacionālās aizsardzības akadēmijas Ezermalas ielā 8B uz bijušo Latvijas Kara skolu, kas atrodas Krišjāņa Barona ielā 99.

Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija, kā  Latvijas Kara skolas tradīciju pārmantotāja, jau četrpadsmito gadu pēc kārtas organizē “Balto nakti”, kas ir komplekss militāro uzdevumu kopums ar mērķi pārbaudīt kadetu kandidātu fizisko un psiholoģisko noturību. “Baltās nakts” pasākuma svinīgais noslēgums notiek lāpu gaismā pie bijušās Latvijas Kara skolas ēkas, kur tiek dots kadeta solījums. Šis ir simbolisks pasākums, un pēc pārbaudījumu veiksmīgas nokārtošanas kadetu kandidāti  kļūst par pilntiesīgiem kadetiem, pievienojoties Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas kadetu saimei.

“Baltās nakts” skrējienā piedalīsies aptuveni 100 karavīri formas tērpos. 

Nacionālie bruņotie spēki aicina Rīgas iedzīvotājus ar sapratni izturēties pret notiekošajām aktivitātēm.

Operatīvā informācija par Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas aktivitātēm iespēju robežās tiek publicēta Facebook lapā @aizsardzibasakademija un  Instagram lapā @aizsardzibasakademija.

Dalies ar šo ziņu