O. Daņilovs: Krima tiks atgūta ar pirmo mēģinājumu

Viedoklis
Sargs.lv/Ukrainska Pravda
Ukrainas Drošības un aizsardzības padomes sekretārs Oleksijs Daņilovs
Foto: Ukrainas Drošības un aizsardzības padomes sekretārs Oleksijs Daņilovs/Foto: Ukrainska Pravda

Krima ir Ukrainas teritorija un pavisam noteikti tiks atbrīvota no Krievijas okupācijas, tā, reaģējot uz Krievijas Drošības padomes priekšsēdētāja vietnieka Dmitrija Medvedeva sacīto, saziņas vietnē “Twitter” raksta Ukrainas Drošības un aizsardzības padomes sekretārs Oleksijs Daņilovs.

Jau vēstīts, ka D. Medvedevs intervijā Kremlim piederošajā laikrakstā “Argumenti un fakti” izteica draudus, ka jebkurš mēģinājums iejaukties Krievijas okupētās Krimas pussalas jautājumā tiks uzskatīts par kara pieteikumu Krievijas Federācijai.

Reaģējot uz D. Medvedeva sacīto, O. Daņolovs rakstīja: “Gribētos, lai Medvedeva kungs nomierinās: “Jūsu Krima” var pastāvēt tikai dažu Kremļa figūru slimajā antisemītiskajā, ukrainofobiskajā iztēlē. Nekādu “mēģinājumu” nebūs, jo atgūsim īslaicīgi okupēto Krimas teritoriju ar pirmo mēģinājumu, uzreiz. Bez jebkādas cieņas, Oleksijs Daņilovs.”

Krievija jau astoņus gadus veic hibrīdo militāro ofensīvu pret Ukrainu. Tā ieņēma Krimu un atbalstīja separātistus Donbasā ar bruņojumu un regulārajiem militārajiem spēkiem. 2022. gada 24. februārī Vladimira Putina režīms sāka pilna mēroga karu pret Ukrainu. Lielākā daļa pētnieku aptaujāto ukraiņu norādīja, ka Putina mērķis ir pilnīga ukraiņu nācijas iznīcināšana.

Dalies ar šo ziņu