AM valsts sekretārs aicina sabiedrību izstudēt bukletu rīcībai krīzes situācijās

Sabiedrība
Sargs.lv
72 stundu informatīvie materiāli
Foto: Gatis Dieziņš/Aizsardzības ministrija

Aizsardzības ministrijas valsts sekretārs Jānis Garisons preses konferencē pēc Valdības ārkārtas sēdes aicina iedzīvotājus izstudēt ministrijas sagatavoto bukletu “Kā rīkoties krīzes gadījumā”.

Aizsardzības ministrija jau šī gada sākumā uzsāka informatīvo kampaņu par 72 stundu gatavības bukletu. Aizsardzības ministrijas valsts sekretārs aicina apskatīt un izstudēt to, kā arī pārdomāt rīcību krīzes situācijās.

Viņš norāda – šādā veidā sabiedrība veicinās kopējo gatavības kultūru krīzes situācijām. Tāpat jau iepriekš ministrija ir sadarbojusies gan ar pašvaldībām, gan ar uzņēmējiem, gan bankām, lai veicinātu šo iestāžu gatavību reaģēt dažādās krīzes situācijās.

Savukārt, kas attiecas uz iedzīvotāju rīcību šādās situācijās – buklets “Kā rīkoties krīzes gadījumā” sniegs pamata vadlīnijas.

Dalies ar šo ziņu