Foto: Ukrainas Aizsardzības ministrija
Ukrainas Aizsardzības ministrijas Galvenā izlūkošanas pārvalde (GUR) ziņo, ka pagaidu okupētajā Avdijivkā (Doneckas apgabalā) iznīcināts Krievijas dronu elites vienības “Rubikon” štābs.
Saskaņā ar GUR sniegto informāciju, štābs atradies pussabrukušā ēkā. Ukrainas spēki, izmantojot dronu FP-2 ar vairāk nekā 105 kg sprāgstvielu, veiksmīgi trāpīja mērķī blīvas apbūves apstākļos. Triecienā tika likvidēti “Rubikon” virsnieki un dronu operatori.
GUR uzsvēra, ka vienība “Rubikon” specializējas bezpilota sistēmu, īpaši kaujas dronu, izmantošanā Krievijas genocīdā kara laikā pret Ukrainu. Tā ir viena no kaujasspējīgākajām Krievijas okupantu armijas struktūrām, kurai agresorvalsts piešķir ievērojamus resursus.