Arī šodien AM mācību laikā veiks iedzīvotāju SMS apziņošanu

Sabiedrība
LETA
telefons
Foto: Pixabay.com

Arī ceturtdien laikā no plkst.8 līdz 20 Aizsardzības ministrija sadarbībā ar mobilo sakaru operatoriem SIA "Latvijas Mobilais Telefons", SIA "Bite Latvija", SIA "Tele2" un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu mācību laikā veiks Latvijas iedzīvotāju apziņošanu ar SMS īsziņām, informēja Aizsardzības ministrija.

AM mācībās "AMEX 2022" divu dienu laikā SMS īsziņas tiks izsūtītas visiem mobilo pakalpojumu sniedzēju "LMT", "Bite" un "Tele2" galalietotājiem, un šī vingrinājuma mērķis ir pārbaudīt Latvijas iedzīvotāju apziņošanu krīzes situācijās.

Iedzīvotājiem īsziņas tiks izsūtītas no sūtītāja "Sargs.lv" ar šādu saturu: "Uzmanību, apziņošanas pārbaude! Zini, kā rīkoties krīzes gadījumā, un iepazīsties ar 72 stundu bukletu "www.sargs.lv/72h". Aizsardzības ministrija".

Šādas īsziņas iedzīvotājiem sāka izsūtīt trešdien.

Jau ziņots, ka no 5. septembra līdz 9. oktobrim Latvijā notiek militāro mācību cikla "Namejs 2022" rudens posms, lai pārbaudītu un pilnveidotu vienību gatavību izvērsties valsts aizsardzības uzdevumu izpildei gan patstāvīgi, gan arī kolektīvās aizsardzības sistēmas ietvaros.

Dalies ar šo ziņu