Bruņotie spēki aicina piedalīties šķēršļu skrējienā “ARMY TOUGH RUN 2022”

Sabiedrība
Sargs.lv
Bruņotie spēki aicina piedalīties šķēršļu skrējienā “ARMY TOUGH RUN 2022”
Foto: Bruņotie spēki aicina piedalīties šķēršļu skrējienā “ARMY TOUGH RUN 2022”

30. jūlijā Siguldā, Kaķīškalnā notiks šķēršļu skrējiens “ARMY TOUGH RUN 2022”, izmantojot gan dabiskus, gan mākslīgus šķēršļus. Četros atsevišķos startos dalībnieki izskries Gaujas nacionāla parka takas laika posmā no plkst. 11.00 līdz 15.00.

Skrējiens sastāvēs no četrām distancēm, kas ir veidotas atbilstoši munīcijas kalibriem: 4.6 mm Jaunsardzes distance ar 11 šķēršļiem 5 kilometru garumā; 5.56 mm Tautas un Komandas distance ar 13 šķēršļiem 5 kilometru garumā (Komandas distancē visiem tās dalībniekiem izvietotie apgrūtinājumi jāpārvar kopā) un jaudīgākā no tām – 12.7 mm Elites distance, kur jāpieveic 10 kilometri ar 26 šķēršļiem. Šķēršļi skrējienā būs koncentrēti trīs grupās, kas ļaus dalībniekiem sacensties gan skriešanas, gan šķēršļu posmos.

“Skrējiens “ARMY TOUGH RUN 2022” ir lieliska iespēja neformālā un sportiskā atmosfērā pateikties karavīriem par pašaizliedzīgu dienestu un Latvijas sabiedrībai par augsto uzticību un atbalstu bruņotajiem spēkiem”, uzsver Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Leonīds Kalniņš, novēlot skrējiena dalībniekiem veiksmi un izturību.

Šķēršļu skrējienā karavīru tuvinieki un pārējā sabiedrība, pavadot laiku kopā ar karavīriem, var izaicināt sevi kādā no distancēm, lai pārbaudītu savas spējas. Šeit satiekas militārais un civilais ar vienu mērķi – kopā sportojot, dalīties ar savu pieredzi, vienlaicīgi popularizējot aktīvo dzīves veidu. Šķēršļu skrējiens “ARMY TOUGH RUN” ik gadu kļūst arvien vērienīgāks militārās tehnikas iesaistes dēļ, kas šo skrējienu padara par svētkiem ikvienam tā dalībniekam.

Šķēršļu skrējienu organizē Nacionālo bruņoto spēku Speciālo operāciju pavēlniecība sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību. Lai uzzinātu vairāk informācijas un reģistrētos skrējienam, apmeklējiet mājas lapu: www.armytoughrun.lv.     

 

Dalies ar šo ziņu