Zemessardzes 4. Kurzemes brigāde valsts svētkos sagatavojusi sveicienu iedzīvotājiem

Sabiedrība
Sargs.lv
Image
bilde
Foto no Zemessardzes 4.Kurzemes brigādes 46. kājnieku bataljona arhīva

Šodien, 18. novembrī, godinot Latvijas Republikas proklamēšanas 103. gadadienu, Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes vienības savās atbildības teritorijās iedzīvotājiem sagatavojuši svētku pārsteigumu - svinīgu vieglās militārās tehnikas maršu.

Ar karogiem izrotāti sešriteņu kvadracikli "CANAM BOMBARDIER MAX 650, kā arī militārie taktiskie un nodrošinājuma transportlīdzekļi POLARIS MRZR2 un VOLVO C303, dosies svinīgā maršā pa Kuldīgu, Jelgavu, Dobeli un Ventspili tā papildinot svētku noskaņu pilsētās. Pasākums tiek organizēts, ievērojot visus valstī noteiktos epidemioloģiskos drošības pasākumus.

“Novembris ir laiks, kad godinām par Latvijas neatkarību kritušo karavīru piemiņu un atzīmējam Latvijas Republikas proklamēšanas 103. gadadienu. Pašlaik mēs dzīvojam laikā, kad jāpieņem daudzi sarežģīti lēmumi. Apliecinot patriotismu vienotībā un mūsu tautas gara spēkā, mēs visi kopā rūpējamies gan par savas valsts drošību, gan sargājam savas valsts veidošanās un pastāvēšanas pamatus. Novēlu svinīgus un emocionāli bagātus svētkus! Saules mūžu Latvijai!” savā novēlējumā saka Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes komandieris pulkvedis Andris Rieksts.

Jau ziņots, ka aizsardzības nozare aicina Latvijas iedzīvotājus sekot līdzi Nacionālo bruņoto spēku sveicieniem valsts svētkos, 18. novembrī tiešraidē, sākot no plkst. 12.45 Latvijas Televīzijā, Latvijas Radio un RīgaTV24.

Aizsardzības ministrija jau tradicionāli aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju novembrī nēsāt pie apģērba sarkanbaltsarkano lentīti, kas norāda uz 1919. gada 11. novembri, kad pirms 102 gadiem tika izcīnīta Latvijas brīvībai un neatkarībai izšķirošā uzvara. Lentītes nēsājamas ar stūriem uz augšu, veidojot stilizētu burtu “V”, kas simbolizē uzvaru. Savukārt sociālā tīkla Facebook lietotājiem ir iespēja papildināt savu profila attēlu ar sarkanbaltsarkano lentīti, ko ietver Aizsardzības ministrijas izveidotais profila attēlu rāmis #ParLatvijasUzvaru, kas vienlaikus simbolizē lepnumu par mūsu karavīriem: bit.ly/ParLatvijasUzvaru

Dalies ar šo ziņu