Zemessardzes 45. kaujas nodrošinājuma bataljons atzīmēs 32. gadadienu

Latvijā
Sargs.lv
Zemessardze
Foto: št. vsrž. Gatis Indrēvics/Aizsardzības ministrija

Sestdien, 22. septembrī plkst. 10.00 Kuldīgas estrādes parkā  Zemessardzes 45. kaujas nodrošinājuma  bataljons ielūdz visus interesentus apmeklēt bataljona 32. gadadienai veltītu pasākumu. Pasākuma laikā būs iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs, kā arī aplūkot Zemessardzes tehnikas vienības, ekipējumu un iepazīties ar karavīru un zemessargu ikdienu. Lai veidotu kopīgu atmiņu kolāžu, aicinām svētku apmeklētājus  ņemt līdzi izveidotu vai uzzīmētu apsveikumu bataljonam gadadienā.

Zemessardzes 45. kaujas nodrošinājuma bataljons dibināts 1991. gada 25. septembrī. 2003. gada 31. martā Zemessardzes reorganizācijas laikā tam tiek pievienots Zemessardzes 43. kājnieku (Saldus) bataljons. Šobrīd vienības teritorija aptver Kuldīgas un Saldus novadus.

Lai pieteiktos dienestam Zemessardzes 45. kaujas nodrošinājuma bataljonā, Kuldīgas un Saldus novada iedzīvotāji aicināti zvanīt uz tālruni 25693210, rakstīt uz e-pastu 45bnatmil [dot] lv vai personīgi ierasties vienībā – Kuldīgā, Ventspils ielā 102, vai Saldū, Striķu ielā 36, iepriekš sazinoties pa augstāk norādīto tālruņa numuru. Savukārt, lai iestātos Zemessardzē jebkurā citā bataljonā – zvaniet 1811, rakstiet esizemessargsatmil [dot] lv () vai aizpildiet anketu www.klustikaravirs.lv/dienests-zemessardze.

Vairāk informācijas par Zemessardzi tīmekļvietnē www.zs.mil.lv

Būt gatavam rītdienai nozīmē visu uzsākt šodien. Esi savas zemes sargs – stājies Zemessardzē!

Dalies ar šo ziņu