zemessargi

Latvijā jāsasniedz tas līmenis, kad visi vīrieši apzinīgā vecumā saprot, ka dienests Zemessardzē ir norma un loģiska rīcība, saka SIA “Latvijas Mobilais Telefons” viceprezidents un valdes loceklis Ingmārs Pūķis, kurš jau piecus gadus dien Zemessardzes Studentu bataljonā. Turklāt “LMT” ir viens no Zemessardzi visvairāk atbalstošākajiem uzņēmumiem Latvijā.

Lasīt vairāk

Sabiedrībai ir jāspēj novērtēt to, ka mūs aizsargā stipri Nacionālie bruņotie spēki un tik spēcīga alianse kā NATO, kuras dalībvalsts ir Latvija. Tā intervijā aizsardzības nozares ziņu portālam “Sargs.lv” saka sabiedrībā zināmā TV un radio personība Baiba Sipeniece – Gavare. Viņa arī pauž, ka katram iedzīvotājam valsts aizsardzībā var būt sava loma, turklāt ikviens, kurš vēlas sargāt valsti var atrast vietu bruņotajos spēkos, kā arī atbalstīt tos, var pat neesot dienestā.

Lasīt vairāk

Valsts aizsardzības un patriotisma fonds “Namejs” jau vairākus gadus apzina un palīdz bruņoto spēku veterāniem un viņu ģimenēm. Fonda valdes priekšsēdētājs – bijušais bruņoto spēku komandieris atvaļināts ģenerālleitnants Raimonds Graube saka, ka šis fonds ir kā brālība. Kā labdarības aplis – palīdzi otram un arī tev palīdzēs, kad tas būs nepieciešams. Par līdz šim sasniegto un nākotnes plāniem viņš stāsta intervijā.

Lasīt vairāk