Zemessardze

Ņemot vērā valstī izsludinātā ārkārtas stāvokļa pagarināšanu un saņemto lūgumu no Valsts policijas, Nacionālie bruņotie spēki no 15. līdz 17. janvārim un no 22. janvāra līdz 24. janvārim turpinās sniegt atbalstu Valsts policijai, lai ierobežotu Covid-19 izplatību Latvijā.

12. janvārī Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 46. kājnieku bataljona karavīri un zemessargi palīdzēja atbalsta centram ģimenēm un bērniem ar īpašām vajadzībām “Cimdiņš” Ventspilī pārcelties uz jaunām telpām, nesot un pārvedot mēbeles un mantas.

VAS "Latvijas pasts" 2021.gadā plāno izdot 17 pastmarku izdevumus - kopumā 22 pastmarkas un divus pastmarku blokus ar kopējo tirāžu vairāk nekā trīs miljoni eksemplāru, informē "Latvijas pasta" pārstāve Vineta Danielsone. Viena no tām būs veltīta Zemessardzes 30. gadadienai.

9. janvārī, pēc tam, kad izdzirdējis kaimiņienes palīgā saucienus, glābt ūdenī slīkstošu suni steidzās Zemessardzes 27. kājnieku bataljona karavīrs kaprālis Emīls Ripa. Tieši pateicoties viņa drosmīgajai rīcībai, suņu meitene Ringla ir dzīva, bet viņas saimniece – pateicīga.

Ņemot vērā valstī izsludinātā ārkārtas stāvokļa pagarināšanu un saņemto lūgumu no Valsts robežsardzes, Nacionālie bruņotie spēki līdz 7. februārim turpinās sniegt atbalstu Valsts robežsardzei, lai ierobežotu Covid-19 izplatību Latvijā.