Aktuāli

vēsture

Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (JV) nosūtījis notu Krievijas vēstniecībai par abu valstu vienošanās panta saistībā ar memoriālo būvju uzturēšanu apturēšanu.

Rīt, 17. maijā, Latvijas Kara muzejā norisināsies ar Aizsardzības ministrijas atbalstu tapušās grāmatas “Ģenerālis Kārlis Goppers un 140 viņa laikabiedru stāsti ap septiņiem ugunskuriem” atvēršanas svētki.

Rīgas dome piektdien ārkārtas sēdē nolēma demontēt padomju pieminekli Pārdaugavā. Deputāti nolēma uzdot "Rīgas pieminekļu aģentūrai" veikt nepieciešamās darbības, "lai nodrošinātu objekta "Piemineklis Padomju armijas karavīriem - Padomju Latvijas un Rīgas atbrīvotājiem no vācu fašistiskajiem iebrucējiem" demontāžu".

Sporta garu nav iespējams uzturēt vienam, ir jābūt domubiedriem – cilvēkiem, kuriem tā lieta patīk, kuri dara sev un Zemessardzei, tā intervijā “Sargs.lv” saka Zemessardzes štāba Vadības grupas metodiķis atvaļinātais seržants Andris Kuļikovskis. Lai arī pirmās sporta aktivitātes Zemessardzē fiksētas 1992. gadā, var teikt, ka tieši atvaļinātais...

Krievijas diktators Vladimirs Putins savā runā, kas veltīta 9.maija “Uzvaras dienai”, uzstājoties Sarkanajā laukumā, pat ne reizi nepieminēja nedz Ukrainu, nedz ukraiņus. Tikmēr Donbass un jēdziens “mūsu teritorijas” atkārtojās vairākkārt. Domājams, ka V. Putins, neizrunājot tās valsts nosaukumu, kurā viņa karaspēks iebrucis, lai to “atbrīvotu no...