valsts drošība

Šobrīd par lielākajiem riskiem, kas var apdraudēt uzņēmumus nākamo 12 mēnešu laikā, 45% uzņēmumu vadītāju pasaulē uzskata ģeopolitisko notikumu ietekmi, piegādes ķēžu traucējumus un kiberuzbrukumus, kā arī datu drošību, aģentūru LETA informēja konsultāciju kompānijas "EY" pārstāvji, atsaucoties uz veikto risku pētījumu "Global Risk Survey".

Ceturtdien, 28. septembrī, visaptverošas valsts aizsardzības mācību “Namejs 2023” ietvaros uz neilgu laiku var tikt bloķēta gājēju kustība Skolas ielas, Elizabetes ielas un Krišjāņa Valdemāra ielas posmos ap Aizsardzības ministrijas ēku kompleksu.

Īstenojot IRIS-T vidējas darbības pretgaisa aizsardzības sistēmas iegādi, Vācija kļūs par lielāko ieroču piegādātāju Latvijai, tā žurnālistiem šodien Aizsardzības ministrijā pēc tikšanās ar aizsardzības ministru Andri Sprūdu sacīja Vācijas aizsardzības ministrs Boriss Pistoriuss (Boris Pistorius). A.Sprūds arī atklāj, ka nākamajā gadā Vācija uzsāks...

No 25. septembra līdz 1. oktobrim Rīgas pilsētā, Ropažu novadā, Ķekavas novadā un Mārupes novadā norisināsies visaptverošas valsts aizsardzības mācības “Namejs 2023”.

No 7. līdz 24. septembrim visā Latvijas teritorijā un Baltijas jūrā norisinās Vācijas Jūras spēku organizētās starptautiskās militārās mācības “Northern Coasts 2023”. Mācību mērķis ir trenēt un pilnveidot jūras, sauszemes un gaisa spēku savstarpējo savietojamību un operāciju integrāciju, kā arī jūras netiešā uguns atbalsta pieprasīšanas procedūras...