Vācija

Lai ierobežotu nelegālo imigrāciju, Vācijas iekšlietu ministre Nensija Fēzere aicinājusi palielināt policistu skaitu uz robežas ar Poliju un Čehiju.

Militāro mācību poligonu trūkums Baltijas valstis kavē operatīvās sadarbības ar sabiedrotajiem uzlabošanu, paziņoja Vācijas Sauszemes spēku komandiera vietnieks ģenerālmajors Haralds Gante.

Latvija un Igaunija kopīgais vidējas darbības pretgaisa aizsardzības sistēmas "IRIS-T" iepirkums uzlabos Latvijas iedzīvotāju drošību, šodien preses konferencē pēc valdības sēdes sacīja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV). Viņš uzsver, ka pašlaik Latvijā jau ir maza rādiusa pretgaisa sistēma, bet kopīgs iepirkums ar Igauniju palielinās abu...

Vācijas aizsardzības ministrs Boriss Pistoriuss piesardzīgi izteicies par ierosinājumu piegādāt Ukrainai vācu spārnotās raķetes "Taurus".

Lai gan Krievijas pilna mēroga iebrukums Ukrainā turpinās jau 15 mēnešus, Vācijas ārējās izlūkošanas dienests BND nesaskata pazīmes, kas liecinātu par prezidenta Vladimira Putina režīma vājināšanos, pirmdien atzina BND vadītājs Bruno Kāls.