Ukraina

Teju puse jeb 47 % amerikāņu uzskata, ka ASV palīdzībai Ukrainai jāpaliek tādā pašā līmenī vai jāpalielina, atsaucoties uz ASV socioloģisko pētījumu centra “Pew Research Center” aptaujas rezultātiem ziņo Ukrainas medijs “Ukrainska Pravda”.

ASV prezidenta Džo Baidena administrācija izskata iespēju noteikt jaunus ierobežojumus patvēruma meklētājiem, kā arī vienkāršot nelegālo imigrantu deportēšanas procedūras, vēsta ziņu aģentūra "Reuters", atsaucoties uz avotu.

Eiropas vadošais robotikas un autonomo sistēmu izstrādātājs “Milrem Robotics” parakstījis vienošanos ar Ukrainas Aizsardzības industriju, kas apvieno valsts aizsardzības nozares uzņēmumus, par nākamās paaudzes daudzdomēnu karadarbības robotu sistēmu izveidi, vēsta portāls "Aerospace & Defense News".

Somijas Augstākā tiesa aizliegusi izdot Ukrainai krievu neonacistu bandas "Rusič" vadoni Voislavu Tordenu, iepriekš pazīstamu kā Janu Petrovski, jo tur esot apdraudēta viņa "cilvēciskā cieņa", piektdien vēsta laikraksts "Iltalehti".

Krievijas okupācijas spēki naktī uz piektdienu veica raķešu triecienus Ukrainas pilsētai Harkivai, trāpot dzīvojamiem namiem un ievainojot vismaz divus cilvēkus.