Ukraina

Ukrainas drošības dienests (SBU) 16. aprīlī īstenoja bezpilota lidaparātu uzbrukumu Krievijas Brjanskas apgabalā, iznīcinot 100 miljonus dolāru vērto Krievijas modernizēto tālās darbības rādiusa radaru sistēmu “Nebo-U”. “Sargs.lv” sazinājās ar Gaisa spēku Mācību centra komandieri majoru Modri Kairišu, lai gūtu plašāku priekšstatu par neseno ukraiņu...

Ceļā uz Ukrainu ir vairāk aizsardzības līdzekļu un munīcijas, pēc sarunām ar G7 valstu ārlietu ministriem un Ukrainas ārlietu ministru Dmitro Kulebu apliecināja NATO ģenerālsekretārs Jenss Stoltenbergs.

Krievijā Stavropoles novadā nogāzies Ukrainas spēku notriekts Krievijas tāla darbības rādiusa bumbvedējs Tu-22M3, piektdien pavēstīja Ukrainas un Krievijas amatpersonas.

Pēdējo divu gadu laikā aizsardzības industrija visā pasaulē ir piedzīvojusi jaunu uzplaukuma vēsmu. Krievijas karš Ukrainā, draudi no valstiskajiem un nevalstiskajiem spēlētājiem Tuvajos Austrumos, kā arī augošā sāncensība ar Ķīnu radījusi pieprasījumu pēc jaunu aizsardzības industrijas tehnoloģiju ieviešanas. Tādēļ Baltijas Galvenajā tehnoloģiju...

Ukrainas pārstāvji piedalīsies lielākajās NATO kiberaizsardzības mācībās, sociālajā tīklā "Facebook" pavēstīja Ukrainas Nacionālās drošības un aizsardzības padome.