sabiedrība

25. februārī Gaisa spēki pārveda pacientu no Madonas slimnīcas uz Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcu (RAKUS), vietnē "X" (agrāk – "Twitter") ziņo Gaisa spēki.

Sekojot līdzi spraigajiem notikumiem Ukrainas frontē, Latvijas sabiedrībā turpina virmot neērti jautājumi. Vai mēs būsim nākamie? Vai mēs esam gatavi? Vai NATO mūs aizstāvēs un vai mēs paši esam spējīgi aizstāvēties? Tā ir dabiska reakcija uz nežēlību, ko Krievijas armija demonstrējusi visai pasaulei pēdējo divu gadu laikā. Izmantojot plašsaziņas...

Kopš Krievijas iebrukuma sākuma Ukrainā valdīja pārliecība, ka, tiklīdz Krievijas iedzīvotāji ieraudzīs agresoru armijas nežēlību, tauta savai valdībai pieprasīs nekavējošu kara pārtraukšanu. Lai arī kara pirmajās dienās Krievijas lielākajās pilsētās bija vērojami atsevišķi protesti, tie bija mazskaitlīgi un ātri tika apspiesti. Savukārt Ukrainas...

Aizsardzības ministrs sarunā ar "Sargs.lv" atbild uz skatītāju jautājumiem par vispārējo drošības situāciju, dronu koalīciju, austrumu robežas stiprināšanu, valsts aizsardzības dienestu, NATO gatavību aizsaragāt Latviju un daudziem citiem jautājumiem.

Šogad Zemessardzē pieteikušies teju 300 kandidāti, intervijā LTV raidījumam "Rīta panorāma" sacīja Zemessardzes komandieris brigādes ģenerālis Kaspars Pudāns.