Robežsardze

Uz Polijas-Baltkrievijas robežas atbalstā poļu kolēģiem šobrīd nosūtīti ap 60 Igaunijas Aizsardzības spēku karavīri, apliecināja Igaunijas bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Martins Herems, vēsta Igaunijas sabiedriskais medijs “ERR.ee”. Viņš uzsvēra, ka šādi Igaunijas ne tikai izrāda solidaritāti, palīdzot sabiedrotajiem, bet arī gūst...

23. novembrī pabeigti Igaunijas un Krievijas robežas nostiprināšanas darbi Kuivajõe upes gultnē pierobežas pilsētā Narvā, un šajos darbos kopumā tika iesaistīti vairāk nekā 80 cilvēki – gan Igaunijas Aizsardzības spēku rezervisti un Aizsardzības līgas (Kaitseliit) brīvprātīgo rotas personāls, gan darbinieki no Igaunijas Policijas un robežsardzes...

Polijas Aizsardzības ministrija 21. novembrī savā “Twitter” kontā publicējusi video, kurā, iespējams, redzams, kā iereibis Baltkrievijas virsnieks lūdz saviem Polijas kolēģiem cigaretes, raksta Lietuvas sabiedriskais medijs “LRT.lt”.

Jautājumā par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas Latvijas valsts politika nemainīsies, pirmdien pēc koalīcijas partiju sadarbības sanāksmes atzīmēja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).

Igaunijas Aizsardzības spēku karavīri, rezervisti un Policijas un robežsardzes departamenta darbinieki sestdien sākuši pagaidu nožogojuma būvi pie valsts robežas ar Krieviju.