pētniecība

Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federācija (DAIF Latvija) līdz š.g. 30.aprīlim aicina Latvijas universitātes, augstskolas, koledžas un pētniecības institūtus nominēt labākos pētniecības darbus aizsardzības un drošības nozarēs Aizsardzības industrijas gada balvai izglītībā un pētniecībā.

7.oktobrī Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federācija ("DAIF Latvija") pasniedz Aizsardzības industrijas gada balvas izglītībā un pētniecībā. Federācija ar Latvijas Drošības un aizsardzības klastera (DAK) atbalstu šādas balvas pasniegs jau otro reizi, un šogad starpnozaru žūrija vērtēja izglītības un pētniecības iestāžu izvirzītos...

Krievijas bruņojuma ražotāju pārdošanas apmērs turpina pieaugt, pateicoties tam, ka Krievija joprojām daudz iegulda šajā sektorā, lai gan pasaulē aizsardzības izdevumi sarūk, liecina Stokholmas Starptautiskā miera pētījumu institūta (SIPRI) pirmdien publicētie pētījuma rezultāti.

Pasaules vismilitarizētākā valsts ir Izraēla, apkopojot datus ikgadējā globālā militarizācijas indeksa (GMI) tabulai, konstatējuši Bonnas Starptautiskā Konversijas institūta pētnieki.