orķestris

Nacionālo bruņoto spēku (NBS) Štāba orķestris klausītājus aicina uz savas jaunās koncertsezonas atklāšanas koncertiem. Tie notiks 5. oktobrī plkst. 19.00 Daugavpils Kultūras pilī (Smilšu ielā 92) un 7. oktobrī plkst. 19.00 Rīgā, Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē (Mūkusalas ielā 3).

No 31. maija līdz 3. jūnijam, atzīmējot Starptautisko bērnu aizsardzības dienu, dažādos Latvijas novados Nacionālo bruņoto spēku Štāba orķestris velta muzikālu dāvanu bērnu aprūpes centru iemītniekiem.

25. maijā aptuveni simts igauņu mūziķu, mūzikas skolotāju, studentu un baznīcas locekļu rīkoja atbalsta mītiņu Igaunijas Aizsardzības spēku, kā arī Policijas un robežsardzes departamenta orķestriem un kapelāniem. Kā ziņots, Igaunijas valsts budžeta jaunā stratēģija paredz visām ministrijām rast risinājumu izdevumu mazināšanai, un Aizsardzības spēku...

18. un 19. maijā par godu “Starptautiskajai ģimenes dienai” Jūras spēku orķestra mūziķi veltīs muzikālu dāvanu sociālās aprūpes iestāžu iemītniekiem un personālam.

Jūras spēku orķestra grupa “Vairogs” sagatavojusi video klipu dziesmai “Es pārnāku mājās”, kas veltīts karavīru ģimenēm, tās pārdzīvojumiem un sajūtām, gaidot karavīru pārnākam mājās no tālajiem ceļiem, un ir kā veltījums visiem Ģimenes dienā.