orķestris

No 31. maija līdz 3. jūnijam, atzīmējot Starptautisko bērnu aizsardzības dienu, dažādos Latvijas novados Nacionālo bruņoto spēku Štāba orķestris velta muzikālu dāvanu bērnu aprūpes centru iemītniekiem.

25. maijā aptuveni simts igauņu mūziķu, mūzikas skolotāju, studentu un baznīcas locekļu rīkoja atbalsta mītiņu Igaunijas Aizsardzības spēku, kā arī Policijas un robežsardzes departamenta orķestriem un kapelāniem. Kā ziņots, Igaunijas valsts budžeta jaunā stratēģija paredz visām ministrijām rast risinājumu izdevumu mazināšanai, un Aizsardzības spēku...

18. un 19. maijā par godu “Starptautiskajai ģimenes dienai” Jūras spēku orķestra mūziķi veltīs muzikālu dāvanu sociālās aprūpes iestāžu iemītniekiem un personālam.

Jūras spēku orķestra grupa “Vairogs” sagatavojusi video klipu dziesmai “Es pārnāku mājās”, kas veltīts karavīru ģimenēm, tās pārdzīvojumiem un sajūtām, gaidot karavīru pārnākam mājās no tālajiem ceļiem, un ir kā veltījums visiem Ģimenes dienā.

Zemessardzes orķestris un Zemessardzes koris “Stars” sadarbībā ar solistiem Mārtiņu Burke-Burkevicu, Gundaru Silakaktiņu un Jāni Igauni sagatavojuši singlu un video klipu dziesmai “Sargā šo zemi”, kas veltīts Latvijas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienai un Zemessardzes dibināšanas 30. gadadienai. Dziesmas “Sargā šo zemi” mūziku radījusi...