Aktuāli

Krievija

Pagājušajā nedēļā Krievijas parlamentā tika iesniegts likumprojekts, kurā ierosināts, ka Krievijas Federācija atceļ Lietuvas neatkarības atzīšanu. Priekšlikumu iesniedza domes deputāts Jevgeņijs Fjodorovs, vadošais vairākuma partijas "Vienotā Krievija" pārstāvis. Bredlijs Vudvorts (Bradley Woodworth) no Ņūheivenas un Jēlas Universitātes aplūko...

Francijas prezidents Emanuels Makrons cildināja ukraiņu varonību cīņā pret Krievijas iebrucējiem, ceturtdien apmeklējot Kijivas apgabala Irpiņu.

Agresorvalsts Krievijas Aizsardzības ministrija paziņojusi, ka Ukrainā Ļvivas apkārtnē iznīcinājusi it kā no Rietumvalstīm sūtīto ieroču un munīcijas noliktavu, atsaucoties uz aģentūru AFP ziņo "The Moscow Times".

Krievijas spēki turpināja uzbrukuma operācijas virzienā uz Slovjansku no Izjumas dienvidaustrumiem un 15. jūnijā guva nelielus panākumus. Krievijas "Telegram" kanālā tika apgalvots, ka Krievijas spēki ieņēma Doļinu, kas atrodas aptuveni 20 kilometrus uz ziemeļrietumiem no Slovjanskas gar E40 (pazīstams arī kā M03) šoseju. Krievijas spēki papildus...

Vācijas kanclers Olafs Šolcs, Francijas prezidents Emanuels Makrons un Itālijas premjerministrs Mario Dragi ceturtdienas rītā ar vilcienu no Polijas ieradušies Ukrainas galvaspilsētā Kijivā.