Aktuāli

komandieris

10. un 11. maijā Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Leonīds Kalniņš darba vizītē uzturēsies Zviedrijā, lai ar Zviedrijas aizsardzības nozares vadību apspriestu aktuālos reģionālās un starptautiskās drošības jautājumus, kā arī turpmāko divpusējo sadarbību aizsardzības jomā.

3. maijā Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Leonīds Kalniņš tiksies ar Itālijas bruņoto spēku komandieri admirāli Džuzepi Kavo Dragoni (Giuseppe Cavo Dragone), lai pārrunātu aktuālos Latvijas un Itālijas bruņoto spēku sadarbības jautājumus, kā arī starptautiskās un reģionālās drošības aktualitātes.

20. aprīlī Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Leonīds Kalniņš dosies darba vizītē uz Kosovu, lai tiktos ar Latvijas kontingenta karavīriem, kuri pašlaik veic dienesta pienākumus miera uzturēšanas operācijā Kosovā, pildot uzdevumus dažādos operāciju rajonos.

Šodien Tartu, Igaunijā Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Leonīds Kalniņš apmeklēs Baltijas Aizsardzības koledžu (BALTDEFCOL), lai studentiem prezentētu Latvijas aizsardzības stratēģijas militāros aspektus un bruņoto spēku lomu tās īstenošanā.