komandieris

Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Leonīds Kalniņš devies divu dienu darba vizītē dosies uz Poliju, lai ar  Polijas bruņoto spēku Ģenerālštāba priekšnieku ģenerāli Raimundu Andžejčaku (Rajmund Andrzejczak) pārrunātu Latvijas un Polijas bruņoto spēku sadarbību aizsardzības jomā, Polijas dalību NATO paplašinātās klātbūtnes Latvijā kaujas grupā, kā arī starptautiskās un reģionālās drošības aktuālos jautājumus.

Lasīt vairāk

Latvijas bruņoto spēku un Mičiganas Nacionālās gvardes sadarbību nav kavējusi pat Covid-19 pandēmija. Latvijas bruņoto spēku pārstāvji bijuši vienīgie, kuri par spīti ceļošanas ierobežojumiem ieradušies uz ikgadējām mācībām “Northen Strike 20”, kas noritēja pēdējās divās jūlija nedēļas, vēsta ASV bruņoto spēku portāls “Army.com”.

Lasīt vairāk

 

Sagaidot Latvijas armijas 101. gadadienu, "Sargs.lv" uzsāk stāstu sēriju "Dienesta gaitas".

Pirmā videostāsta varonis - Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Leonīds Kalniņš. Viņš stāsta par saviem piedzīvojumiem dienestā un ceļu līdz ģenerālleitnanta pakāpes iegūšanai.

Šie būs stāsti par dienesta sākumu, par grūtībām, atziņām un par to, kā nepadoties, bet sasniegt augstākos mērķus. Noskaties pirmo sēriju un seko "Sargs.lv" Facebook vai Latvijas armijas youtube kontam, lai nepalaistu garām turpmākos stāstus!

Lasīt vairāk