infrastruktūra

Ādažu bāzē atklātas divas jaunuzceltās kazarmas, kas paredzētas Latvijas un sabiedroto bruņoto spēku karavīru izvietošanai. Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Leonīds Kalniņš uzsver - kazarmas nav tikai skaistas ēkas, tās arī būtiski palielinās karavīru uzdevumu izpildes efektivitāti.

Lasīt vairāk

Cēsīs tika svinīgi atklāta 2.Vidzemes brigādes Zemessardzes 27. bataljona jaunās “Pipariņu” bāzes pirmā kārta. Teritorijā pilnībā renovēta jaunā štāba ēka, ļaujot štābu pārcelt no pašreizējās izvietojuma vietas. Bataljona pašreizējā izvietojumā plānots saglabāt bataljona rotu atbalsta punktu, kurā pilsoņi varēs pieteikties dienestam Zemessardzē.

Lasīt vairāk

Lai Nacionālo bruņoto spēku poligonu teritorijās saglabātu, aizsargātu un iespēju robežās atjaunotu vidi, regulāri tiek stādīti koki, kā arī gādāts par preventīvajiem pasākumiem ugunsnelaimju novēršanai. Aizsardzības ministrijas valdījumā esošo meža zemju apsaimniekošanu un pārvaldīšanu veic Valsts aizsardzības militāro objektu un iepirkumu centrs (VAMOIC). Tajā informē – šogad meža atjaunošanā iestādīti jau vairāk nekā 40 tūkstoši egļu un priežu ietvarstādu.

Lasīt vairāk