Aktuāli

infrastruktūra

Šodien, 8. martā, Ministru kabinets atbalstīja Zemessardzes apakšvienību izveidi kritiskās infrastruktūras objektos, lai nodrošinātu to drošību un aizsardzību, kā arī būtisku valsts funkciju īstenošanu krīzes situācijās.

Uzsākot Rudbāržu muižas rekonstrukciju Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālās vidusskolas vajadzībām, veikta kādreizējās Rudbāržu muižas kungu mājas un tās apkārtnes lāzerskenēšana un fotometrija, noslēdzot projektēšanas darbu pirmo posmu.

2021. gada nogalē Latvijas uzņēmums SIA "Defence Partnership Latvia" parakstīja pārstāvības līgumu ar ASV aizsardzības rūpniecības uzņēmumu "Oshkosh Defense". Partnerība izveidota, lai turpinātu sadarbību un izstrādātu dažādas programmas Latvijas Nacionālo bruņoto spēku (NBS) nodrošinājuma un taktisko transportlīdzekļu parkam.

Saeima šodien galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus Nacionālo bruņoto spēku (NBS) likumā, kas Valsts policijai un pašvaldību policijām piešķir tiesības sākt administratīvā pārkāpuma procesus par patvaļīgu iekļūšanu militārajos objektos.