industrija

Liepājā trešdien, 24.maijā, notiks VAS "Latvijas dzelzceļš" (LDz) civilās aizsardzības un katastrofu pārvaldīšanas kompleksās mācības, aģentūru LETA informēja LDz pārstāvji.

Pēdējo dienu masveida Krievijas raķešu uzbrukumi Ukrainai, kā arī pierādījumi par Ukrainas pretgaisa un pretraķešu aizsardzības efektivitātes palielināšanos liek atkārtoti izvērtēt Krievijas spārnoto, ballistisko un no gaisa palaižamo raķešu arsenāla stāvokli. Analītikas centrs "Jamestown Foundation" no publiski pieejamajiem ziņojumiem ir apkopojis...

Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federācija (DAIF Latvija) pasniegusi balvas aizvadītā gada labākajiem nozares uzņēmumiem un pētniecības institūcijām un mācību iestādēm, kā arī vērtīgākajiem sadarbības partneriem.

Karadarbības rezultātu tehnoloģijas vienas pašas neizšķirs, bet tas būs atkarīgs arī no cilvēku spējas šīs tehnoloģijas kombinēt un pielietot, ceturtdien diskusijā "Nākotnes karadarbība - tehnoloģiju un apgādes vajadzības 2030" norādīja Zemessardzes komandieris Kaspars Pudāns.