ieroči

Pēdējo divu gadu laikā aizsardzības industrija visā pasaulē ir piedzīvojusi jaunu uzplaukuma vēsmu. Krievijas karš Ukrainā, draudi no valstiskajiem un nevalstiskajiem spēlētājiem Tuvajos Austrumos, kā arī augošā sāncensība ar Ķīnu radījusi pieprasījumu pēc jaunu aizsardzības industrijas tehnoloģiju ieviešanas. Tādēļ Baltijas Galvenajā tehnoloģiju...

Nīderlandes premjerministrs Marks Rite piedāvājis iegādāties no sabiedrotajiem pretgaisa aizsardzības sistēmas "Patriot", lai tās pēc tam nodotu Ukrainai, vēsta laikraksts "The Guardian".

ASV Kongresa apakšpalāta Pārstāvju palāta trešdien publicēja likumprojektu par jaunu palīdzības paketi Ukrainai, kas paredz piešķirt Kijivai vairāk nekā 60 miljardus ASV dolāru un tālas darbības rādiusa ballistiskās raķetes ATACMS, kā arī pāreju uz aizņēmumu sistēmu.

Eiropas lielākā ieroču ražotāja “BAE Systems” rūpnīcā Lielbritānijā Dienvidu Velsā otrdien noticis sprādziens un izcēlies ugunsgrēks, ziņo britu izdevums “The Mirror”.

Austrālija nākamajos desmit gados atvēlēs aizsardzībai papildus 50 miljardus Austrālijas dolāru, trešdien paziņojis aizsardzības ministrs Ričards Mārlzs. Aizsardzības izdevumus nākamos četrus gadus paredzēts palielināt par 5,7 miljardiem Austrālijas dolāru gadā, kā arī plānots tūlītējs viena miljarda Austrālijas dolāru ieguldījums, lai paātrinātu...