Aktuāli

hibrīdkarš

Vairums jeb 87% iedzīvotāju uzskata, ka Eiropas Savienībai (ES) pēc iespējas drīzāk jāmazina atkarība no Krievijas enerģijas avotiem, liecina jaunākā "Eirobarometra" aptauja, aģentūru LETA informēja Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā Preses nodaļā.

Krievijas valsts dabasgāzes gigants "Gazprom" trešdien paziņoja, ka samazinās gāzes piegādes Vācijai pa cauruļvadu "Nord Stream" vēl par 33%. Uz to reaģējusi Berlīne, paziņojot, ka piegāžu samazināšanai ir politiski motīvi.

Krievijas valsts dabasgāzes gigants "Gazprom" otrdien paziņoja, ka samazinās gāzes piegādes Vācijai pa cauruļvadu "Nord Stream", kā iemeslu minot kavēšanos ar kompresoru remontu.

Krievijas plāns patlaban ir maksimāli veicināt pārtikas cenu inflāciju, ierakstā "Twitter" norāda NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra "Stratcom" vadītājs Jānis Sārts.

Pamatojoties uz grozījumiem likumā, Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) šorīt nolēmusi aizliegt Latvijā izplatīt atlikušos 80 Krievijā reģistros televīzijas kanālus, kas līdz šim bija pieejami Latvijas skatītājiem.