hibrīdkarš

ASV prezidenta Džo Baidena (Joe Biden) administrācija gatavo jaunas sankcijas un citus soļus, lai sodītu Maskavu par vērienīgo “SolarWinds” kiberuzbrukumu, kā arī par teju letālo Krievijas opozīcijas līdera Alekseja Navaļnija (Alexei Navalny) saindēšanu, ziņo ASV laikraksts “The Washington Post”.

Ar Globālā sankciju režīma iedarbināšanu Eiropas Savienība (ES) parāda, ka tā nav vājš spēlētājs un Krievijas neglīto izturēšanos, arī pret ES augsto pārstāvi ārlietās Žuzepu Borelu, necietīs, tādu nostāju aģentūrai LETA pauda Latvijas Ārpolitikas institūta (LĀI) direktora vietnieks un Rīgas Stradiņa universitātes Eiropas Studiju fakultātes docents...

Amerikāņi, kas paļaujas uz sociālajiem medijiem ziņu ieguvē, ir mazāk informēti par svarīgākajiem jautājumiem un daudz vieglāk notic nepatiesai vai nepārbaudītai informācijai, liecina sabiedriskās domas izpētes centra "Pew Research Center" (PRC) veiktais pētījums.

Neskatoties uz spēkā esošo pamieru, Donbasa frontes līnijās atkal miruši Ukrainas karavīri. Vienlaikus daudzas pazīmes liecina, ka oficiālā Maskavas nākotnē turpinās pastiprināt savu vēstījumu par “kalpošanu krievvalodīgajiem iedzīvotājiem Ukrainas dienvidaustrumos”. Lai gan kopš Minskas vienošanās parakstīšanas pagājuši seši gadi, Krievija aizvien...

Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (JV) nolēmis iekļaut Latvijai nevēlamo personu sarakstā Krievijas televīzijas un radio raidījumu vadītāju Vladimiru Solovjovu.