ģeopolitika

Krievijas bruņotie spēki pa Lielbritānijas karakuģi “HMS Defender” nav raidījusi brīdinājuma šāvienus, tā pēc trešdien izplatītās Krievijas Aizsardzības ministrijas izplatītās informācijas par to, ka “HMS Defender” it kā pārkāpis Krievijas teritoriālo ūdeņu robežas un tādēļ pa kuģi veikti brīdinājuma šāvieni, paziņojusi Lielbritānijas aizsardzības...

Krievu robežapsardzības patruļkuģis un bumbvedējs "Su-24" Melnajā jūrā raidījuši brīdinājuma šāvienus pret Lielbritānijas eskadras mīnukuģi, kurš esot iegājis Krievijas teritoriālajos ūdeņos, trešdien paziņojusi Krievijas Aizsardzības ministrija.

Krievijas atbalstītās kaujinieku bandas Donbasā paziņojušas, ka Ukrainas armija apšaudē nogalinājusi četrus kaujiniekus un piecus ievainojusi.

Krievijas Ziemeļu flotes desanta jaunais kuģis iepeldējis Barenca jūras ziemeļu līcī vien dažus kilometrus no Norvēģijas un uz klāja uzņēmis speciālo uzdevumu vienību bataljonu un smago tehniku, pārbaudot tā ietilpību, ziņo “The Barents Observer”.

Krievijas lēmums par izstāšanos no “Atvērto debesu” līguma ir pēdējais solis, lai sagrautu gadiem ilgi veidoto un nostiprināto bruņojuma kontroles mehānismu, šādu viedokli portālam “Sargs.lv” pauda Aizsardzības ministrs Artis Pabriks.