ES

Reaģējot uz Baltijas valstu un Polijas lūgumu, pirmdien Briselē notiekošajā Eiropas Savienības (ES) ārlietu ministru sanāksmē politiķi varētu atbalstīt aicinājumu aizliegt Eiropas valstīm iznomāt lidmašīnas Baltkrievijas lidsabiedrībai “Belavia”, lai ar tām varētu nogādāt nelikumīgos robežšķērsotājus uz Minsku. Tā, atsaucoties uz ziņu aģentūru...

Rietumu sabiedrībām pienācis laiks dot prettriecienu Krievijas un Ķīnas radītajiem hibrīddraudiem, kuru mērķis ir graut līdz šim pastāvējušo, likumos balstīto starptautisko sistēmu, Rietumvalstu veidotās starptautiskās organizācijas, kā arī pašu valstu politiskos un sabiedrības pamatus. Tā šodien Rīgas konferences diskusijā “Pelēkās zonas...

Latvijai un Igaunijai ir svarīgi, lai Eiropas Savienība (ES) kļūtu par spēcīgāku partneri NATO, šodien pēc tikšanās ar Igaunijas premjerministri Kaju Kallasu žurnālistiem sacīja Latvijas Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).

Polijas drošības dienesta pārstāvis sakariem ar presi Staņislavs Žarins ceturtdien pavēstījis, ka pastāv pārliecinoši pierādījumi par Krievijas līdzdalību migrantu krīzes radīšanā uz Polijas un Baltkrievijas robežas.

Ikgadējais starptautiskās drošības un politikas forums "Rīgas konference 2021" no 15.oktobra līdz 16.oktobrim norisināsies tiešsaistē, aģentūru LETA informēja "Latvijas Transatlantiskās organizācijas" (LATO) pārstāve Renāte Grudule.