bruņojums

Nacionālo bruņoto spēku (NBS), tostarp Zemessardzes, vienību karavīri un zemessargi apguvuši īpašu apmācību kursu ““Patria” vadīšana uz atklātas ūdenstilpnes” ar jaunajiem bruņu transportieriem “Patria” 6x6. Kā “Sargs.lv” norāda NBS Mācību vadības pavēlniecības Kaujas atbalsta un nodrošinājuma mācību centra Mehanizācijas mācību nodaļas priekšniece...

ASV piešķirs Ukrainai jaunu militārās palīdzības paketi 300 miljonu dolāru vērtībā, un tajā cita starpā būs arī raķetes sistēmām "Patriot", pārnēsājamie zenītraķešu kompleksi "Stinger" un pretgaisa aizsardzības sistēmas "Avenger", trešdien pavēstīja Baltā nama Nacionālās drošības padomes pārstāvis Džons Kērbijs.

Lietuvas Aizsardzības ministrija gatavojas tuvākajā nākotnē parakstīt līgumu par Polijā ražoto pārnēsājamo pretgaisa aizsardzības sistēmu "Grom" iegādi par 20 miljoniem eiro, ziņo portāls "Defence Industry Europe".

ASV prezidents Džo Baidens pavēstīja, ka Turcijas prezidents Redžeps Tajips Erdogans viņam telefonsarunā pirmdien atkārtojis Turcijas vēlmi iegādāties ASV reaktīvos iznīcinātājus F-16, savukārt Baidens viņam teicis, ka Vašingtona vēlas, lai Turcija atsakās no saviem iebildumiem pret Zviedrijas pievienošanos NATO.