Baltkrievija

Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija otrdien skatīs grozījumus Ieroču aprites likumā, kas paredz no 2023.gada 1.jūnija uz nenoteiktu laiku anulēt izsniegtās ieroču atļaujas Krievijas un Baltkrievijas pilsoņiem, kuri saņēmuši pastāvīgās uzturēšanās atļaujas Latvijā.

Patlaban nelegālās imigrācijas spiediens uz Latvijas-Baltkrievija robežas saglabājas "mērenā līmenī", trešdien žurnālistiem stāstīja Valsts robežsardzes priekšnieks Juris Martukāns.

Ukrainas prezidenta biroja padomnieks Oleksijs Arestovičs ceturtdien pauda pārliecību, ka Kremlis nedomāja okupēt tikai Ukrainu, bet plānoja iebrukt Baltijas valstīs, Polijā un visā Austrumeiropā. Pēc viņa teiktā, Krievija domā ģeopolitiski tāpat kā pirms Oršas kaujas, kas notika vairāk nekā pirms 500 gadiem, un par to liecina arī Krievijas...

Ukrainas izlūkdienesti bijuši pārliecināti, ka Baltkrievijas karaspēks, visticamāk, nepievienosies Krievijas agresijas karam, un to nedarīs pamatota iemesla dēļ – lai gan Krievija ir izvietojusi savus bruņotos spēkus Baltkrievijā, kopš februāra tās teritoriju izmantojot kā placdarmu uzbruku īstenošanai pret Ukrainu, ar apvienotiem Krievijas un...

Ukrainas Aizsardzības ministrija uz Baltkrievijas diktatora Aleksandra Lukašenko cinisko apsveikumu Ukrainas Neatkarības dienā autoritārajam līderim novēlējusi līdzīgi mierīgas debesis, kā arī atkalapvienošanos ar labajiem draugiem - gāztajiem Lībijas un Irākas diktatoriem Muamaru Kadafi un Sadamu Huseinu, kas abi jau devušies viņā saulē.