Aviācijas bāze

Visi ASV un NATO karavīri ir pilnībā pametuši Bagramas aviobāzi Afganistānā, aģentūrai “AFP” pavēstījusi ASV aizsardzības amatpersona, norādot, ka jau drīzumā gaidāma pilnīga alianses spēku izvešana no Afganistānas.

Par gaisa satiksmes organizēšanu Latvijā atbildīgā "Latvijas gaisa satiksme" turpmākos trīs gadus nodrošinās aeronavigācijas pakalpojumus Nacionālo bruņoto spēku (NBS) militārajā lidlaukā "Lielvārde", aģentūru LETA informēja kompānijas pārstāvji.

“Šī bija pirmā reize, kad sastrādājos ar Baltijas reģiona sabiedrotajiem un tā ir bijusi fantastiska pieredze,” tā intervijā portālam “Sargs.lv” pastāstīja Lielbritānijas armijas aviācijas korpusa helikoptera pilote kapteine Sūzena Finča Polija (Suzanne Finch Pawley). Piedaloties militārajās mācībās visās trīs Baltijas valstīs, NBS Gaisa spēku...

Amerikas Savienotās Valstis pabeigušas savu spēku izvešanu no Kandahāras gaisa spēku bāzes Afganistānas dienvidos, kas savulaik bija otra lielākā ASV un starptautisko spēku militārā bāze Afganistānā, piektdien paziņojušas Afganistānas un ASV amatpersonas.