atbalsts sabiedrībai

Piektdien, 10. martā, svinīgā noskaņā Aizsardzības ministrijas Lielajā zālē tika sveikti lielākie LR Zemessardzes atbalstītāji 2022. gadā. Kopā atzinības rakstus un pateicības balvas saņēma 105 atbalstītāji, kuru vidū bija gan pašvaldības iestādes, gan iekšlietu dienestu pārstāvji, gan uzņēmēji un privātpersonas.

Šonedēļ, pēc Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) kardioķirurgu lūguma, Nacionālo bruņoto spēku Gaisa spēki sniedza atbalstu donora sirds nogādāšanai ar helikopteru “Mi-17” no kādas attālas Latvijas slimnīcas uz PSKUS, kur jaunu sirdi gaidīja pacients, kuram tā bija nepieciešama, lai dzīvotu.

Valdība otrdien nolēma bez atlīdzības nodot astoņus valstij piekritīgos dzērājšoferiem konfiscētos transportlīdzekļus Ukrainas Aizsardzības ministrijas armijas daļām, Vinnicas reģionālajai klīniskajai slimnīcai un Kupjanskas padomes teritoriālajai medicīnas apvienībai.

Šodien militārā poligona “Mežaine” mācību bāzē “Saulstari” notika Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes organizētā starpinstitucionālā sanāksme, kurā piedalījās pārstāvji no brigādes štāba un bataljoniem, Kurzemes un Zemgales pašvaldībām, civilās aizsardzības komisijas (CAK) un Nacionālo bruņoto spēku Apvienotā štāba Informācijas analīzes un vadības...

Šodien, 22. februārī, plkst. 02:42 Jūras spēku Krasta apsardzes dienesta Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centrs (MRCC Rīga) saņēma informāciju no kravas kuģa “Escape”, ka uz tā izcēlies ugunsgrēks, ko nav izdevies nodzēst ar autonomās ugunsdzēsības sistēmu, nepieciešama palīdzība.