aizsardzības ministrs

NATO dalībvalstu aizsardzības ministri ceturtdien vienojušies par jaunu ģenerālplānu aizsardzībai pret jebkādu iespējamu Krievijas uzbrukumu vairākās frontēs, vēlreiz apstiprinot alianses pamatmērķi - atturēt Maskavu no agresijas.

Aizsardzības ministrs Artis Pabriks valdībā atbalstītu striktākus ierobežojumus Covid-19 mazināšanai. Aģentūrai LETA viņš teica, ka kopumā jāseko tam, ko valdībai piedāvās eksperti un Veselības ministrija. Ja būs nepieciešams, tad vajadzēs striktākus ierobežojumus, jo mediķiem acīmredzot ir ļoti grūti "iznest" pandēmijas radīto slogu.

Rietumu sabiedrībām pienācis laiks dot prettriecienu Krievijas un Ķīnas radītajiem hibrīddraudiem, kuru mērķis ir graut līdz šim pastāvējušo, likumos balstīto starptautisko sistēmu, Rietumvalstu veidotās starptautiskās organizācijas, kā arī pašu valstu politiskos un sabiedrības pamatus. Tā šodien Rīgas konferences diskusijā “Pelēkās zonas...

Rīt, 16. oktobrī, plkst. 12.00 aizsardzības ministrs Artis Pabriks piedalīsies starptautiskā drošības foruma “Rīgas konference 2021” paneļdiskusijā par cīņu ar hibrīdo apdraudējumu “Grey- zone battlespace: fighting the war or maintaining the peace?”