Aktuāli

agresija

NATO sabiedrotie nolēmuši būtiski pastiprināt alianses austrumu flanga valstu drošību, norīkojot papildu sabiedroto karaspēka vienību to aizsardzībai, kā arī izveidojot šim mērķim paredzētas munīciju un tehniskā aprīkojuma noliktavas, tā ceturtdien pēc NATO dalībvalstu aizsardzības ministru tikšanās žurnālistiem sacīja NATO ģenerālsekretārs Jenss...

Francijas prezidents Emanuels Makrons cildināja ukraiņu varonību cīņā pret Krievijas iebrucējiem, ceturtdien apmeklējot Kijivas apgabala Irpiņu.

Agresorvalsts Krievijas Aizsardzības ministrija paziņojusi, ka Ukrainā Ļvivas apkārtnē iznīcinājusi it kā no Rietumvalstīm sūtīto ieroču un munīcijas noliktavu, atsaucoties uz aģentūru AFP ziņo "The Moscow Times".

Vācijas kanclers Olafs Šolcs, Francijas prezidents Emanuels Makrons un Itālijas premjerministrs Mario Dragi ceturtdienas rītā ar vilcienu no Polijas ieradušies Ukrainas galvaspilsētā Kijivā.

Vairums jeb 87% iedzīvotāju uzskata, ka Eiropas Savienībai (ES) pēc iespējas drīzāk jāmazina atkarība no Krievijas enerģijas avotiem, liecina jaunākā "Eirobarometra" aptauja, aģentūru LETA informēja Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā Preses nodaļā.