agresija

NATO priekšējā līnijā ir nepieciešama kaujas gatavas brigādes apmēra vienības, piektdien NATO dalībvalstu parlamentu spīkeru sanāksmē Viļņā paziņoja Lietuvas prezidents Gitans Nausēda.

Eiropas Savienības (ES) augstākais pārstāvis ārlietās un drošības politikā Žuzeps Borels otrdien aicinājis Kosovas un Serbijas līderus nekavējoties samazināt spriedzi pēc sadursmēm Kosovas ziemeļos.

Aptuveni 25 Kosovā izvietoto NATO miera uzturēšanas spēku dalībnieki pirmdien Kosovas ziemeļos tika ievainoti sadursmēs ar serbu demonstrantiem, kas pieprasīja atcelt no mēru amatiem nesen ievēlētos etniskos albāņus. Nacionālie bruņotie spēki informē, ka Latvijas kontingenta karavīriem Kosovā pašlaik nav apdraudējuma un viņi turpina pildīt savus...

Piektdien Dņipro apšaudes laikā krievu raķete piektdien trāpījusi poliklīnikai, nogalinot divus cilvēkus un 23 ievainojot, tai skaitā divus bērnus, paziņojušas Ukrainas amatpersonas.

Krievija un Baltkrievija ceturtdien parakstījušas līgumu par krievu kodolieroču izvietošanu Baltkrievijas teritorijā, par ko abu valstu līderi vienojās martā. Kontrole pār ieročiem paliks Maskavas rokās.