agresija

Rietumvalstu piesolītā smagā bruņutehnika noteikti palīdzēs Ukrainai karā, kuru pret to sākusi Krievija, taču ukraiņiem ātram un izšķirīgam uzbrukumam un plašai okupēto teritoriju atbrīvošanai vajadzīga arī rietumvalstu aviācija un cits bruņojums, šādu vērtējumu pauda Latvijas Zemessardzes 1.Rīgas brigādes komandieris, pulkvedis Kaspars Pudāns.

Krievija pagājušā gada 24. februārī, uzbrūkot Ukrainai, ir sagrāvusi starptautisko kārtību, tādēļ Latvija ne tikai turpinās visiem spēkiem atbalstīt Ukrainai, bet arī stiprinās savu drošību, veicinot sadarbību ar ASV un NATO sabiedrotajiem, vienlaikus arī, palielinot savu ieguldījumu drošībā. Tā ikgadējā Saeimas ārpolitikas debatē savā ziņojumā par...

Ukrainas armija ceturtdienas rītā notriekusi 47 Krievijas spārnotās raķetes, no tām 20 - galvaspilsētas rajonā, paziņojis Ukrainas Bruņoto spēku virspavēlnieks ģenerālis Valērijs Zalužnijs.

Ukrainas armijas pārstāvis trešdien atzinis aģentūrai AFP, ka ukraiņi atstājuši Soledaru, par kuras ieņemšanu krievu iebrucēji ziņojuši jau vairākas nedēļas.

Šveices parlamenta komisija otrdien nolēmusi pieprasīt izmaiņas valsts likumos, lai atļautu Šveices kara materiālu nodošanu Ukrainai caur trešajām valstīm.