Video: "Sargs.lv" diskusija "Kāpēc kara nogurums ir izdevīgs Krievijai un kā tam stāties pretim?"

Aizsardzības nozares portāls “Sargs.lv”  rīkotā tiešsaistes diskusija, kurā nozares eksperti analizē to, ar kādiem līdzekļiem agresorvalsts Krievija veicina Rietumvalstu sabiedrības nogurumu no ieilgušā kara Ukrainā un cik lielā mērā tas ir bīstams NATO dalībvalstīm.

Ekspertu diskusijā piedalās NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra direktors Jānis Sārts, politologs un Austrumeiropas politikas speciālists Andis Kudors un TV3 žurnāliste, Ukrainas kara korespondente Ieva Vārna. Diskusiju vadīs portāla “Sargs.lv” redaktors Kārlis Roķis.

Diskusijā eksperti analizē jaunākos Krievijas instrumentus un paņēmienus informatīvā kara vešanā, kā arī to iedarbīgumu un reakciju pret Krievijas vēstījumiem Rietumvalstu sabiedrībās. Tāpat eksperti spriedīs, kāpēc bīstama ir kara noguruma sajūta, kā ar to cīnīties un kāpēc nedrīkstētu paļauties Krievijas piedāvātajām “miera sarunām”.

Diskusija ir skatāma tiešsaistē sociālajā tīklā “Facebook”, kā arī “Sargs.lv” un “Latvijas armija” “YouTube” kanālos. Diskusijas skatītāji aicināti runātājiem uzdot sev interesējošos jautājumus komentāru sadaļā.

Dalies ar šo ziņu