Norisinās Nacionālo bruņoto spēku čempionāts galda tenisā

Sports
Sargs.lv

19. un 20. septembrī, Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas sporta zālē norisinājās Nacionālo bruņoto spēku čempionāts galda tenisā. Pirmajā sacensību dienā tika aizvadītas dubultspēles, kur pirmo vietu izcīnīja Militārās policijas komanda, savukārt otrajā vietā ierindojās Nodrošinājuma pavēlniecības 2.Reģionālā nodrošinājuma centra  komanda un trešajā vietā  - Zemessardzes 1.Rīgas brigādes 19.nodrošinājuma bataljona komanda.

Otrajā sacensību dienā tika noskaidroti individuāli spēcīgākie dalībnieki. Pirmo vietu izcīnīja Sauszemes spēku  Mehanizētās kājnieku brigādes pārstāvis, otro vietu  - Nodrošinājuma pavēlniecības 2.Reģionālā nodrošinājuma centra pārstāvis, savukārt trešo vietu ieguva Nodrošinājuma pavēlniecības 3.Reģionālā nodrošinājuma centra pārstāvis.

Absolūtajā vienspēļu kopvērtējumā pirmo vietu izcīnīja Zemessardzes 1.Rīgas brigādes 19.nodrošinājuma bataljona pārstāvis, otro vietu -  Sauszemes spēku  Mehanizētās kājnieku brigādes pārstāvis un trešo vietu -  Nodrošinājuma pavēlniecības 2.Reģionālā nodrošinājuma centra pārstāvis.

2018. gadā kopvērtējumā medaļu sadalījums ir šāds: pirmā vieta Militārajai policijai, otrā – Nodrošinājuma pavēlniecības 2.Reģionālajam nodrošinājuma centram, savukārt  trešā vieta Zemessardzes 1.Rīgas brigādes 19.nodrošinājuma bataljonam.