Ar plašu sacensību klāstu karavīri un zemessargi atzīmē Sporta kluba 20. gadadienu

NBS
Sargs.lv
NBS Sporta klubs

11. decembrī Sporta klubs atzīmēja dibināšanas 20. gadadienu, svinības aizvadot ļoti sportiskā garā. Šajā dienā notika bruņoto spēku čempionāts pneimatiskajā šaušanā, šahā un peldēšanā, kā arī finālspēlēs noskaidroja labākās komandas 1.līgas čempionātā telpu futbolā, florbolā, basketbolā un volejbolā.

Ar plašu sacensību klāstu karavīri un zemessargi atzīmē Sporta kluba 20.gadadienu

Pneimatiskās šaušanas čempionātā, kurā bija jāveic 40 šāvieni ar pneimatisko pistoli no 10m attāluma līdz mērķim, 1. vietu vienību komandieru vērtējumā izcīnīja Mācību vadības pavēlniecības komandieris pulkvedis Egils Leščinskis ar 310 gūtiem punktiem.

Zemessargs V.Silins no Studentu bataljona ar 359 punktiem uzvarēja vīriešu grupā. Savukārt sieviešu grupā, uzrādot sacensību absolūti labāko rezultātu - 374 punktus -, 1. vietu ieguva zemessardze. M.Kovaļevska no 51. kājnieku bataljona.

Komandu vērtējumā 1.vietu ar 1662 gūtiem punktiem izcīnīja Studentu bataljons, 2. vietu ieguva Militārā policija ar 1623 gūtiem punktiem, bet 3. vietu ieguva Apvienotais štābs ar 1570 gūtiem punktiem.

Šaha čempionātā individuālajā vērtējumā 1. vietu izcīnīja zemessargs. J. Valeinis no Studentu bataljona, 2. vietu - seržants M. Noviks no Sauszemes spēku kājnieku brigādes, bet 3. vietu ieguva kapteinis A. Jakovļevs no Studentu bataljona.

Profesionālā dienesta karavīru grupā 1. vietu čempionātā izcīnīja seržants M. Noviks, 2. vietu – kapteinis A. Jakovļevs, bet 3. vietu - seržants A. Stūrītis no Militārās policijas.

Komandu vērtējumā 1. vietā ierindojas Studentu bataljona komanda, 2. vietā – Militārā policija, bet 3. vietā - Sauszemes spēku kājnieku brigāde.

Savukārt bruņoto spēku čempionātā peldēšanā vīriešu 1.viet izcīnīja zemessargs J.Freimanis, 2.vecuma grupā – kaprālis S. Šika no 3.reģionālā nodrošinājuma centra, 3.vecuma grupā nepārspēts palika pulkvežleitnants A.Lībergs no 51.kājnieku bataljona.

Profesionālā dienesta karavīru grupā 100 metru brīvā stila distancē 1.vietu ieguva kareivis L.Karaņevskis no Sauszemes spēku kājnieku brigādes. Savukārt pulkvedis T.Majors no Militārās policijas ieguva 1.vietu 50 metru brīvā stila peldējumā.

Sieviešu grupā uzvarēja zemessardze O.Šišlova no Studentu bataljona uzvarēja 50 metru brīvā stila peldējumā 1.vecuma grupā, 2.vecuma grupā 1.vietu ieguva kapteine R.Everte no Mācību vadības pavēlniecības, bet 3.vecuma grupā - Mācību vadības pavēlniecības pārstāve virsseržante J.Lulberga. Profesionālā dienesta karavīru grupā sieviešu grupā 1.vietu izcīnīja aizsardzības akadēmijas kadete A.Ļebedeva.

4x50 metru stafetē peldēšanas čempionātā 1. vietu izcīnīja Studentu bataljona komanda 2.vietu – Militārā policijas komanda, bet 3.vietu ieguva Nacionālās aizsardzības akadēmijas peldētāji.

Komandu vērtējumā čempiona kausu izcīnīja Studentu bataljons, 2. vietu ieguva Nacionālā aizsardzības akadēmija, bet 3. vietā ierindojās Militārās policijas komanda.

Vienlaikus ar bruņoto spēku peldēšanas čempionātu notika arī 2014. gada Baltijas reģionālais čempionāts peldēšanā, kurā 100m brīvā stila distancē 1. vietu ieguva zemessargs J. Freimanis, 2. vietu Lietuvas bruņoto spēku pārstāvis A. Greicius, bet 3. vietu - Igaunijas Aizsardzības spēku pārstāvis P. Narosins.

Sporta kluba gadadienas svinībās noskaidrojās arī vairāku iepriekš notikušo bruņoto spēku čempionātu uzvarētāji. Telpu futbolā par uzvarētājiem kļuva Militārās policijas komanda, kura ar rezultātu 8 pret 3 pieveica Kājnieku skolas futbolistus. Florbolā čempiona titulu ieguva Nacionālās aizsardzības akadēmijas florbolisti, ar rezultātu 6 pret 0 pieveicot 3. reģionālā nodrošinājuma komandu. Basketbolā čempiona titulu šogad izcīnīja 25. kājnieku bataljona komanda, kura ar rezultātu 106 pret 60 pieveica Militārās policijas komandu. Savukārt labākie bruņoto spēku volejbolisti dienē 17. pretgaisa aizsardzības bataljonā, kuri trijos setos bija pārāki pār Štāba bataljona volejbolistiem.

2014. gada bruņoto spēku čempionātu kopvērtējumā 1. vietu  ieguva Militārā policija,  2. vietu – Studentu bataljons, bet 3. vietu – Štāba bataljons.