Aktualitātes|Par NBS|Dienests|Personālsastāvs|Vienības|Operācijas|NBS rezerve|Rekrutēšana|Mediji
Resursi un rīki
Tavai drošībai!
Fotogalerija
Video galerija
Normatīvie akti
Iepirkumi
Līgumi
Amatpersonu atalgojuma datu bāze
Vakances
Kontaktinformācija
Saites
Meklēšana
Saistītās iestādes
NBS Apvienotais štābs
Sauszemes spēku Mehanizētā kājnieku brigāde
Jūras spēki
Gaisa spēki
Mācību vadības pavēlniecība
Nodrošinājuma pavēlniecība
Militārā policija
Speciālo uzdevumu vienība
Štāba bataljons
Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija
Latvijas Republikas Zemessardze
Nacionālie bruņotie spēki / Mediji
Mediji

Veicinot tiešo komunikāciju starp sabiedrību un Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem (NBS), kā arī sekmējot nepastarpinātas informācijas iegūšanu par bruņoto spēku uzdevumu izpildi, karavīru ikdienu un citiem jautājumiem, 2009.gada 4.septembrī darbību sāka bruņoto spēku interneta vietne „www.mil.lv”.

Patlaban bruņotie spēki uztur arī divas „mil.lv” apakšdomēna interneta vietnes: Zemessardzes mājaslapu „www.zs.mil.lv” un Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas mājaslapu „www.naa.mil.lv”, kā arī specializēto (pakalpojuma) Krasta apsardzes dienesta interneta vietni „www.mrcc.lv”.

Neskatoties uz to, lai vēl vairāk pastiprinātu saikni ar sabiedrību, sociālās saziņas tīklos 2010.gada 12.maijā bruņotie spēki izveidoja savu pirmo mājaslapu „Latvijas armija”, un par to kļuva sociālās saziņas tīkls „Twitter”, tādējādi paplašinot un vienkāršojot aktuālākās informācijas iegūšanu interneta vidē.

1.jūlijā bruņotie spēki pievienojās sociālās saziņas tīklam „Facebook”, īpaši šī saziņas tīkla lietotāju ērtībām izveidojot mājaslapu ar tādu pat nosaukumu.

Savukārt armijas dzimšanas dienā, 10.jūlijā, bruņotie spēki sociālās saziņas tīkla „draugiem.lv” lietotāju ērtībām sociālās saziņas tīklos atvēra jau trešo mājaslapu „Latvijas armija”, bet 12.jūlijā - arī saziņas tīklā „YouTube” un „Flickr”, plašākai sabiedrības daļai nodrošinot informāciju par bruņotajiem spēkiem arī foto un video formātā.

Jāuzsver ka citviet sociālajos medijos publicētā informācija par Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem neatspoguļo oficiālo bruņoto spēku viedokli.

Bruņotie spēki neatbild par komentāru saturu. Komentāri, kuri aicina uz vardarbību, provokācijām, aizskar personu cieņu un godu, kā arī satur necenzētus vārdus, tiks dzēsti.

Aktuālās saites
© Nacionālie bruņotie spēki 2010, Adrese: Kr.Valdemāra ielā 10/12, Rīgā, LV – 1473